AUTO CLUBS SUMMER FEST'4 Registracija

Jei nepriklausote jokiam - rašykite "nepriklausau klubui" [if you don’t belong in any, write – don’t belong in any club]
[LT] Stovykloje yra bendri nameliai po 40 vietų. Kambariuose po 9 lovas. Pageidaujantiems nakvoti nameliuose, bus pateiktas čiužinys, pagalvė ir užklotas. Stengsimės apgyvendinti klubais pagal situaciją. Pageidaujantiems statytis palapinę, bus suteikta tam numatyta vieta. [EN] There is camp huts with 40 beds. If you want to sleep in camp hut, you will get mattress, blanket and pillow. If you want to sleep in your own tent, we will get you a place in territory.

Limitas 20MB / File size limits is 20 MB

Aikštelė yra asfaltuota, 40 x 40 m. dydžio. Varžybos ir pasivažinėjimai bus vykdomi iš anksto sutartomis sąlygomis. [Competitions and free-drive will be announced.]